○ درباره ما

مزایای خرید اینترنتی از سوپرمارکت

شاید رفتن به فروشگاه مواد غذایی و خرید حضوری برای برخی افراد جذاب باشد اما اگر تجربه خرید از سوپرمارکت آنلاین را داشته باشید خرید اینترنتی مواد غذایی را به خرید حضوری ترجیح می دهید . تمامی آنچه که میخواهید با چند کلیک و جستجو در دسترس شماست و این امکان را به شما می دهد تا قیمت اقلام مواد غذایی را ببینید ، برندهای مختلف را بررسی کنید و در نهایت با چند کلیک خرید کنید . فروشگاه و سوپر مارکت اینترنتی آلین لند در دسته کالاهای خوار و بار تمامی مواد غذایی اصلی مصرفی خانواده ها را از جمله : نان ، برنج ، شکر ، روغن ، حبوبات ، ماکارانی ، غلات ، انواع ادویه و... ، در دسته لبنیات تمام انچه که برای صبحانه میخواهید و نیز لبنیات مصرفی شما ، در دسته پروتئین انواع گوشت ها اعم از گوشت قرمز ، گوشت مرغ ، ماهی ، میگو و خاویار و گوشت های منجمد ، در دسته بندی سبزیجات و میوه ها تازه ترین محصولات ، در دسته بندی نوشیدنی هر آنچه که شما از نوشیدنی ها نیاز دارید از جمله انواع نوشابه و ماءالشعیر، نوشیدنی های انرژی زا و گازدار ، دردسته بندی تنقلات تمام مواد غذایی که در اوقات سرگرمی و تفریح مصرف می کنید ، در دسته بندی بهداشت و نظافت بهترین محصولات از برندهای متنوع و باکیفیت ، در دسته بندی کنسروها تمامی غذاهای آماده و نیمه آماده و نیز غذاهای کنسروی و ... را برای شما فراهم آورده است.

231

گوشت

79

لبنیات

15

سبزیجات

69

میوه جات

انواع سبزیجات دارای آنتی‌اکسیدان

بیشتر سبزیجات و خوراکی‌های ضدسرطان تقریبا یک نقطه مشترک دارند؛ این که سرشار از آنتی‌اکسیدان هستند و در پیشگیری و حتی درمان سرطان‌ها موثرند. آنتی‌اکسیدان‌ها با رادیکال‌های آزاد تولید شده در بدن مقابله می‌کنند و علاوه بر سرطان مانع بروز بسیاری از مشکلات قلبی و عروقی می‌شوند و پیری را هم به تاخیر می‌اندازند. این در حالی است که بیوفلاونوئیدها،‌ کاروتنوئیدها، ویتامین‌های E و C و سلنیوم مهم‌ترین منابع طبیعی آنتی‌اکسیدان‌ها را تشکیل می‌دهند. فراموش نکنید از بین سبزیجات ‌کلم بروکلی، فلفل دلمه‌ای، سیب‌زمینی، چغندر، کلم‌قرمز، کنگر فرنگی،‌ مارچوبه و ... سرشار از آنتی اکسیدان هستند.

چرا توجه به بسته بندی غذا اهمیت دارد؟

بسته بندی غذا یکی از کارهایی است که در فست فودها و رستوران‌ها برای سفارش‌‌های بیرون بر از اهمیت خاصی برخوردار است. اهمیت بسته بندی را‌ می‌توان از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داد. از آنجایی که تنوع مواد غذایی در رستوران‌ها و فست فودها زیاد است، نمی‌توان تمام مواد غذایی را در یک نوع بسته بندی قرار داد و باید به فکر تهیه بسته بندی های مختلف بود. این مسئله به ویژه زمانی اهمیت دارد که توجه داشته باشیم مواد غذایی انواع مختلف دارند؛ برخی چرب و روغنی هستند و برخی خشک؛ برخی دارای رطوبت و آب بوده و برخی دیگر ترد هستند و باید تا رسیدن به دست مشتری به شدت مورد مراقبت قرار گیرند تا حالت اولیه خود را حفظ کرده و آسیب نبینند.

معرفی کامل انواع ادویه جات مهم برای غذا

عطر و طعم ادویه جات، به همراه خواص و فواید شگفت انگیز آنها، باعث شده است تا مردم بومی هر منطقه، بر اساس ویژگی های جغرافیایی و اقلیمی و مزاج بدن ساکنین منطقه خود، از ترکیب مخصوصی از ادویه جات در تهیه خوراک خود استفاده کنند. برخی از انواع ادویه نیز، در پخت و تهیه اکثر غذاها به کار می روند و شاید بسیاری از ما بدون آنکه بدانیم، همه روزه از انواع آن ها استفاده کرده و فواید آنها بهره مند می شویم.

اکانت من