خانه
خانه

ما بیش از 15 سال سابقه داریم

ما در رستوران‌های زنجیره‌ای کارا فود همواره تلاش کردیم که در محیطی اصیل بر پایه معماری و طراحی مدرن در کنار طبیعتی دلنواز، غذایی سالم و درخور شان شما عزیزان ارائه دهیم.

مهمان‌نوازی یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های ایرانیان است و باعث افتخار ماست که بیش از ۱۵ سال است خدمت‌گزار مردم شریف ایران هستیم
شما دوست دارید در چه محیطی غذای خود را میل کنید؟ عاشق طبیعت و آلاچیق‌های دل‌باز و تخت‌های سنتی هستید که بر روی آن‌های بنشینید و مثل دوران گذشته غذای خود را نوش جان کنید یا از طرفداران تکنولوژی هستید و دوست دارید در پنت‌هاوسی مشرف به کلان‌شهر از غذای خود لذت ببرید؟ ما مطمئن هستیم که حداقل یکی از شعب رستوران‌های زنجیره‌ای کارا فود مطابق سلیقه شما خواهد بود و از صرف غذا در آن‌جا نهایت لذت را خواهید برد.


منو


تنوع در مدل و استایل غذا در کارا فود به اندازه ای است که می تواند تمامی سلایق را پوشش دهد. دیگر نگران پیدا کردن رستورانی نباشید که سلیقه دوستان و آشنایان شما نباشد.

در دنیای امروزی پیدا کردن رستورانی با پوشش تمامی سلایق راحتی و آرامش خیالی به تمام افراد مراجعه کننده می دهد ما در کارا فود این افتخار را داشته ایم که با داشتن آشپزانی مجرب و چیره دست از سر تا سر دنیا موفق به تولید انواع غذا های آسیای شرقی و اصیل ایرانی و فست فود را بهترین و تازه ترین مواد اولیه در اختیار مشتریان عزیزی همچون شما قرار دهیم . رضایت شما از رستوران های کارا فود افتخاری است که بیش از ۱۵ سال سربلندی نصیب ما شده است و کارا فود با تمام وجود به داشتن رضایت مشتریانی چون شما می بالد.


خانه

سوپ ها

انواع سوپ ها
خانه

فینگر فود

وعده های آماده

خانه

آسیایی

بهترین های شرق آسیا
خانه

سوشی ها

انواع سوشی ها

خانه

نودل ها

انواع نودل ها
خانه

ایرانی

انواع غذا های ایرانی

گالری


کارا فود تنها نام یک رستوران نیست، برای آنکه بتوانیم همیشه برای شما بدرخشیم و شما را پیوسته در کنار خود داشته باشیم نهایت تلاشمان را می‌کنیم.

حفظ اصالت و کیفیت بالای غذاها و نوشیدنی‌ها، نوآوری و جلب رضایت شما مشتریان گرامی از جمله اهداف اصلی رستوران‌های کارا فود است. برآنیم که با حفظ نظم و آراستگی، ایجاد محیطی آرام و بی‌همتا روزی خاص را برای شما در کنار عزیزانتان رقم بزنیم

نظرات مشتریان عزیز ما


متوسط نمره مشتریان 4.82 (253 رآی)

  • کیفیتی بی نظیر ٫ مهمان نوازی عالی ٫ تنوع بی سابقه ٫ فضای دوستانه٫در یک کلمه تجربه ای بی نظیر
    محمد محمدی
  • فضایی دوستانه و مناسب برای خانواده ها ٫ تنوع بی نظیر در غذا ها و کیفیت بالای غذا
    سارا ساروی
  • تا به حال تجربه یک رستوران آسیایی با این کیفیت رو نداشتم حتما مراجعه کنید
    مهسا کاظمی