درباره ما

ما بیش از 15 سال تجربه داریم

رستوران های کارا فود از سال ۱۵ سال پیش تا الان همواره در تلاش بود تا رضایت مشتری رو الویت اول برای کار های خود قرار دهد

آشپزی تنها یک عمل ساده نیست بلکه روشی است برای انتقال علاقه و فرهنگ. ما در کارا فود همواره با در اختیار داشتن بهترین آشپزان در زمینه های مختلف تلاش برای تولید بهترین تجربه در ذهن مشتریان عزیز خود باشیم بدین منظور کارا فود تنها یک رستوارن ساده نیست بلکه مکانی است که ما در آن افتخار خلق خاطرات با شما را داریم و بدین منظور حضور شما در کنار ما دلگرمی و چراغی برای ادامه این مسیر در کنار شماست لذا دادن خدمات به شما و گذراندن وقت با مشتریان عزیزی همچون شما تنها دلیل ادامه این مسیر برای ماست.

غذا زبانی مشترک میان فرهنگ هاست که به این وسیله میتوان افراد زیادی را در کنار یکدیگر نگاه داشت و لذت برد . کارا فود در این ۱۵ سال افتخار میزبانی هزاران مشتری عزیز و بیش از ۱۰۰۰ پرسنل را در کارنامه خود داشته که افتخاری برای ماست.

کارا فود این افتخار را دارد که در مدت این ۱۵ سال میزبانی هزاران نفر را بکند و این مهر و محبت همواره دو طرفه بوده و لذت روزهای زیادی را با افراد مختلفی همانند خانواده در این مجموعه داشتیم. داشتن آشپزانی مجرب با ملیت های مختلف در زمینه های مختلف این موهبت را به ما داد که در داشتن خانواده ای بزرگ همراه شما باشیم واین مورد فرهنگ های کشور عزیزمان و ملت های آسیای شرقی را به هم نزدیک تر و تجربه این مسیر را برای لذت بخش تر کرده است.

درباره ما

نظرات مشتریان عزیز


متوسط نمره مشتریان 4.82 (253 رآي)

  • کیفیتی بی نظیر ٫ مهمان نوازی عالی ٫ تنوع بی سابقه ٫ فضای دوستانه٫در یک کلمه تجربه ای بی نظیر
    محمد محمدی
  • فضایی دوستانه و مناسب برای خانواده ها ٫ تنوع بی نظیر در غذا ها و کیفیت بالای غذا
    سارا ساروی
  • تا به حال تجربه یک رستوران آسیایی با این کیفیت رو نداشتم حتما مراجعه کنید
    مهسا کاظمی