مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

دوره TTC چیست؟
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳
تاریخچه و جاهای دیدنی لس انجلس
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳
مهاجرت و تحصیل از عمده دلایل حضور زبان آموزان عزیز به آموزشگاه های زبانهای خارجی می باشد. لذا در این مقاله سعی شده نگاهی به شرایط مهاجرت و تحصیل در کشور های مختلف داشته باشیم. یکی از کشور هایی که اخیرا موسسه های مهاجرتی و یا افرادی که به دنبال مهاجرت و تحصیل هستند، مورد توجه قرار داده اند کشور مجارستان است.

علاقه مندان مهاجرت به کانادا که باید دوره SAT را بگذرانند، دوره SAT در ترکیه برگزار می شود که از لحاظ اعتباری برای کشور کانادا کمی مورد تامل است . همین دوره در مجارستان با ۴٫۰۰۰ یورو ارائه می شود که به دلیل همکاری های زیاد دانشگاه های معتبر کانادا و اروپا با مجارستان بیشتر مورد تایید است که مجارستان را به عنوان Center آزمون های کشور های اروپایی و کانادایی بشناسیم.

دوره های مختلف پزشکی و پیرا پزشکی که در ایران ساپورت نمی شود در مجارستان با کم ترین هزینه ولی اعتبار یکسان با سایر مدارک کشور های دیگر برای علاقه مندان به مهاجرت و تحصیل در اروپا و کانادا بسیار مناسب است.


تحصیل در مقاطع زیر دیپلم


در دبیرستانهای انگلستان دوره های (IGCSE 1, 2) به دانش آموزان با مبلغ ۲۳٫۰۰۰ -۲۴٫۰۰۰ پوند ارائه می شود. در صورتیکه در دبیرستانهای مجارستان همین دوره هاIGCSE 1, 2 (A level A1 , A2) با ۱/۳ هزینه زیر نظر Exam center های پیرسون انگلستان و دریافت مدرک معتیر از خود پیرسون انگلستان انجام می شود. این دوره ها از لحاظ اعتبار کاملا یکسان با انگلستان است . لازم به ذکر است دانش آموزان بعد از گذراندن این دوره های می توانند جذب دانشگاه های انگلستان شوند. به عبارتی بهتر از کشور مجارستان به عنوان پلی برای ورود به انگلستان ، اروپا ، کانادا برای مهاجرت و ادامه تحصیل استفاده می شود.

در اکثر کشور ها، زیر دیپلم ، اگر دانش آموزان در مدسه های بین الملی تحصیل کنند حق قیومیت مسئله مهم و پیچیده محسوب می شود که در مجارستان حق قیومیت را collage ها می توانند به عهده بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *